D U Y U R U L A R
Netlioodan gelen 37,91 TL, 575 TL, 102 TL, 18 TL ve 40 TL ödemenin makbuzunu görmek için tıklayın.

Fanslave.com İle Facebook Sayfasına Beğeni Toplama

Fanslave.com adlı internet sitesi, facebookta beğendiğimiz sayfalardan bize kredi veya para kazandıran bir site. Fanslave.com'un bize önerdiği sayfaları beğendiğimizde 3-10 arasında bir kredi kazanıyoruz.  Bu kredilerin toplamı 3000 olduğu zaman 15 EURO ödeme alabiliyoruz. Yada kazandığımız bu kredileri, 3000 e ulaşmasını beklemeden istediğimiz zaman, istediğimiz kadarını facebook sayfamıza beğeni toplamak için kullanabiliyoruz.  
Sadece kendi başımıza günde yaklaşık 50-100 arası kredi kazanmamız mümkün. Ama fanslave.com alt üyelikli bir sistem olduğu için alt üyelerinizin kazancından siz de pay alıyorsunuz ve böylelikle kazancınız git gide artıyor. 
Her alt üyenizin sayfa beğenmesinden %15, üyenizin alt üyesinden de %1.5 kredi yine size yansıyor. Eğer twitter hesabınız da varsa fanslave.com'un istediği kişileri takip ettiğinizde kazancınız iyice katlanıyor.
Üstelik fanslave.com artık Türkçe. 13 Ekim 2011 tarihinde sitenin üye sayısı 120353'e ulaştı. Siz de ücretsiz üye olarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Fanslave.com'a Nasıl Üye Olurum?
1- Siteye ücretsiz üye olmak için "Şimdi kayıt olun" a tıklıyoruz. Aşağıdaki gibi.
 
2- Kayıt ekranındaki boşlukları dolduruyoruz. Aşağıdaki gibi.
 

3- Daha sonra sayfanın sağ tarafından kullanıcı adı ve şifremiz ile siteye giriş yapıyoruz.
 

4- Açılan sayfa bizim fanslave.com'daki facebook hesap ekranımızdır. Şimdi fanslave hesabımız ile facebook hesabımızı bağlayacağız. Bunun için ilk olarak facebook hesabıza giriş yaparsanız daha kolay olur. 
Facebook hesabımız ile bağlantı kurmak için aşağıdaki resimdeki gibi "connect" butonuna tıklıyoruz.
 

5- Açılan sayfada facebook hesabımıza bağlanmak için izin istiyor. "izin ver" diyoruz.
 

6-  Bağlantı kurulduktan sonra aşağıdaki ekran gelecek ve "close"  diyoruz.
 
Böylelikle facebook hesabımız ile fanslave hesabımızı bağlamış olduk. Şimdi ise kredi kazanmak için  sayfaların nasıl beğenildiğine bakalım.


Fanslave.com İle Facebook'ta Sayfa Beğenme Nasıl Olur?
1- Fanslave.com'daki facebook ekranımızda beğeneceğimiz sayfalar yukarıdan aşağıya sıralı şekilde çıkıyor. Ve hepsini tek tek beğenip "update" diyoruz. Aşağıdaki gibi.
 

 2- Beğeneceğimiz sayfanın linkine tıklıyoruz ve aşağıdaki ekran geliyor.
 

3- Açılan facebook sayfasında "beğen" tuşuna tıklıyoruz. Aşağıdaki gibi
 

4- Sayfayı beğendikten sonra kredilerin hesabımıza geçmesi için "update" tuşuna tıklıyoruz. Aşağıdaki gibi.
DİKKAT: "UPDATE" tuşu çok önemlidir. Sayfaları beğendikten sonra kesinlikle "update" tuşuna tıklamalıyız. Aksi taktirde kazandığımız krediler hesabımıza geçmeyecektir.
 

Bu şekilde  facebook sayfalarını beğeniyor kredi topluyoruz. Herkesin günlük belli bir beğenme limiti var. Bu limite ulaştığımız zaman bir süre beklememiz gerekiyor. 5-6 saat gibi. Günlük kendi beğenmelerimizden 50-100 kredi kazanmamız mümkün. Eğer bir twitter hesabımız da varsa kazancımızı nerdeyse ikiye katlıyoruz. Alt üyelerimizden kazandıklarımızı da düşünürsek günlük kazandığımız kredi sayısı 100 lerce olabilmektedir.
Bu kredileri ister para olarak, istersek de facebook sayfamıza beğeni toplamak için kullanabiliriz.

Fanslave İle Facebook Sayfasına Beğeni Toplama:

Adım1: 
Fanslave hesabımızda sağ alt tarafta yer alan "Yeni hayran sayfaları ekleyin" kısmına facebook sayfamızın url sini yazıp "kaydet" diyoruz. Aşağıdaki gibi
 
 

Adım 2:
Sayfayı ekledikten sonra fanslave facebook ekranımızda eklemiş olduğumuz sayfamızı görüyoruz. Buradan pratik olarak bazı ayarlamaları yapabiliriz. Aşağıdaki gibi.
 Sayfamıza beğeni toplamak için; yaş, cinsiyet, ülke,dil gibi ayrıntılı ayarlamaları yapmak için fanslave facebook hesabımızdan "Düzenleme" kısmına giriyoruz. Ve açılan sayfadan istediğimiz ayarlamaları yapıp "kaydet" diyoruz. Aşağıdaki gibi.

Fanslave.com'a ücretsiz üye olmak için TIKLAYIN

Fanslave.com İle Para Kazanmayı Öğrenmek İçin buraya tıklayın
Fanslave.com'da Alt Üye Yapma ve Üyelerini Görme. buraya tıklayın
Fanslave.com'da Kazancını Arttırmayı Öğrenmek İçin buraya tıklayın